üsteki kostebekliye iftira atmaca oyunu

Buraya forum içinde oynanabilecek küçük oyunlar,zeka bulmacaları vb. oyunları koyabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
NasSsLi
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen NasSsLi »

MeQueR benim herkese iftira atmama katılıyomuş...

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

hilary aslında torpille mod olmuş :lol:

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

3 den 8. syf ye kdr 2 li oyun oynamışsınız ya sadece saydım 2 tame farklı kişiden msj war ya hyr tmm anlıorum oyun oynamak istiosunuz msjlaşmak repinizi yükseltmek istiousnuz ama suyunu çıkarmayın...

Kullanıcı avatarı
onlineyimm
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen onlineyimm »

myth bu kadar cok msj atmamizi kıskanıyor

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

hayır kıskanmak flan deil dooru söölüyo forumu çöplüe çevirmiş gibi yapıyos bunda soora mesajlarıma dikkat ediyorum hatta başkalarınınkini de kontrol ediyorum.... kolay gele hepinise....

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

onlineyimm yazdı:myth bu kadar cok msj atmamizi kıskanıyor

meqoer cewabı wermiş ama çok mantıklı bir soruyla sana cewabıma başlamak istiorum

ben seni nie kıskanayım senn neyini kıskanayım senn repinimi msj sayınımı dier üyelerlekurduğun daha doğrusu kurmaya çalıştığın arkadaşlığını mı kıskanayım msj sayım senden fazla(1.ydim ama müzik bölümü kalkınca...) repime gelnce söz etmiorum forumda en aktif olanların çoğuyla forum dışı arkadaşlığım hatta kan bağım war senn foruma üye kazandırmanın yanında bn üye + 2 mod kazandırdım yeter mi bu cewap haa bu sayfalarca olan 2 li konuşmada sizi kıskanmam aksinie sevinirim normalde ama bi yere kadar fazlasıyla abartılmıştı bazı yerlerde hem ben uyardım adminleri uyardım abartmalara karşı bir önlem alınmasını rica ettim ilgili adminler oldukları için kuralı çıkardılar zaten müzik bölümünüde forumun dewam edebilmesi için kaldırdılar bir çok site kapandı çünkü ee heralde yetmiştir bu kdr cewap hadi kolay gele size arkadaşlar...

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

oke abi gereken cevap budur neyse ortamı germeyin ben oyunu devam ettireyim :lol:

mythie aslında asakura ya aşıkmış :lol:

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

1 asakura bir erkek karakter cıx cıx cıx... tööbe tööbe
2 tmm ortamı germek için deil gerçekler ortaya çıksın die söledim
3 sen bu foruma sadece dalga geçmek için gelmişsin...

Kullanıcı avatarı
NasSsLi
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen NasSsLi »

walla mythbuster seni tebrik ederim mükmmel cewap werdin

tek kelimeyle mükemmeldi
En son NasSsLi tarafından 09 Haz 2006 [ 18:38 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

3. sü iftira mı yoksa ciddi mi iddiyse bozuşurus ama :evil: :evil: ben bu forum için elimden geleni yapmağa çalışıyom sorulan sorulara düzgün cevplar vermeye çalışıyom...
eer 2li meselesini sölüyosan deiğim gibi kendimi kaptırdım öle bi yanlışlık yaptım özür dilerim.... benim de forumum vardı bi aralar anlıyorum szin duygularınısı :cry: :cry: :cry:
neyse olan oldu.....

iftira oyununa devam ediyomuyuz yoksa burda biter mi?????