Korku filmi, yapımcılarını zengin etti

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
NasSsLi
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Korku filmi, yapımcılarını zengin etti

Mesaj gönderen NasSsLi »

"Korkunç Bir Film-Scary Movie" serisinin yeni filmi, erişilmesi güç bir rekora imza attı. ABD'de 14 Nisan'da 3 bin 602 sinemada seyirciyle buluşan film, sadece hafta sonunda 41 milyon dolarlık hasılat elde etti.

Bob ve Harvey Weinstein'ın yapımcılığını üstlendiği, David Zucker'in yönettiği filmin senaryosu Jim Abrahams, Craig Mazin ve Pat Proft'un imzasını taşıyor.

Anna Faris, Regina Hall, Craig Bierko ve Simon Rex'in başrolünü üstlendiği yapım, ''Dünyalar Savaşı'', "Garez", "Köy", "Fahrenheit 9/11", "Testere" ve "Brokeback Dağı" gibi yapımları hicvediyor.

Özellikle korku filmlerini esprili bir dille hicveden film, Hıristiyan inanışında tatil olan Paskalya Yortusu döneminde gösterime giren filmler arasında bugüne kadar en büyük hasılatı elde eden yapım niteliğini de taşıyor. Önceki rekor, 30.1 milyon dolarlık hasılatıyla ''Panic Room'' isimli korku filmine ait bulunuyor.

"Korkunç Bir Film-4", önümüzdeki haftalarda Türkiye'de de gösterime girmeye hazırlanıyor.
b][/b]

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

BEN İZLEDİİİM ama ingçe... :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

yaaaa ben beleş bilet kazanmıştım güya gidicektim pazartesi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ertelenmişmi gösterimi ne istediin filme gidebiirsin diyo :cry: :cry: ben scarymovie ye gitmek istiyodum :cry: :cry: :cry: :cry:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Benden de filmi biraz tanıtayım bari..

Resim

Yönetmen
Senaryo
David Zucker, Craig Mazin
Oyuncular Anthony Anderson, Craig Bierko, Chingy, Phil McGraw, Carmen Electra
Filmin Türü Komedi, Korku
Orijinal Adı Scary Movie 4
Yapımcı Firma Dimension Films [us]
Yapım Yılı 2006
Yapım Ülkesi ABD
Orijinal Dili İngilizce
Filmin Süresi 83 dakika
Resmi Sitesi LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Dağıtıcı Firma UIP
Vizyon Tarihi 16.06.2006

Konusu:
“Scary Movie” çetesi tarafından hazırlanan “Scary Movie 4 – Korkunç Bir Film 4”, bu yaz evinize en yakın sinema salonlarını işgal etmeye hazırlanıyor. Hem de “War of the Worlds – Dünyalar Savaşı”, “The Grudge – Garez”, “The Village – Köy”, “Saw – Testere”, “Saw II – Testere 2”, “Milllion Dollar Baby – Milyonluk Bebek” gibi en popüler filmlere göndermeler yapan yepyeni kahkaha tufanıyla…
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

ilk iki filmi izledikten sonra digerleri çok baydı.çok az yerde güldügümü hatırlıyorum.artık yapmasalar bari burda kesmeleri iyi olur