Kartal bombayı patlattı! Queresma (Q7) Beşiktaş'ta.

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Beşiktaş, son 3 aydır transferinde çaba harcadığı Ricardo Quaresma transferinde mutlu sona ulaştı.

Siyah-beyazlı takım 26 yaşındaki Portekizli futbolcuyla 3 yıllığına anlaşmaya vardı. Quaresma'nın yıllık ücreti henüz açıklanmazken, İnter kulübüne bu transferlerle ilgili olarak 7.3 milyon Euro bonservis bedeli ödeneceği öğrenildi.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Bu nedir yav başlığı tam okudum "pat pat" diye havai fişek sesleri gelmeye başladı bizim buradan, korktum bayağı :dayak:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:Bu nedir yav başlığı tam okudum "pat pat" diye havai fişek sesleri gelmeye başladı bizim buradan, korktum bayağı :dayak:

Yok ya o havaii fişeklerin bu haber için atıldığını sanmıyorum. Tamam bomba bi haber ama o kadar da değil :)

Bi de bu haber sabah ki haber ben daha yeni paylaştım. :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Türk futbolundaki en büyük transfer olayıdır, Quaresmanın Beşiktaşımıza gelişi. Kendisi yetenekliydi oynadığı takımlarsa Barcelona, Chelsea, Inter, Porto. Porto dışında kendini neden o kadar fazla gösteremedi sorusunu sorarsak eğer bu kadar büyük klüplerde çok büyük yeteneklerin arasında fazla imkan bulamadı ama o her zaman bir yıldızdı. öyle ki vakti zamanında fenerbahçeye geleceği dedikodusu çıktığında taraftarların yorumlarını hiç bir değişiklik yapmadan yazıyorum:

hero92: Hayali bile güzel ama nerdeee?

aykut: haha bu adamı rüyamızda görürüz

fenerliumut3838: İşte o zaman yakarım bu gezegeni

Burak Kasapoğlu: Quaresma gelirse..neyse neyse hayal kurmayayım

YYüksel: Bu adam gelirse Bostancı´dan Adalar´a yüzerim.
Ya da en azından hipotermi olana kadar kulaç atarım.