LüzumSuz Kız ÖzeLLikLeri

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
Amras_Elanesse
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

LüzumSuz Kız ÖzeLLikLeri

Mesaj gönderen Amras_Elanesse »

1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs... gibi tanımadığı insanLara aşık oLurLar.

2-) CırtLak renkLi markası we fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we herkesin onLara beğeniyLe baktığını zannederLer.

3-) Dış görünüşe değiL iç görünüşe önem werdikLerini söyLeyip karşıLarına çıkan iLk yakışıkLı we beyinsiz erkeğe aşık oLurLar.

4-) OnLarın önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur. Ayakkabının markası,pantoLonun markası,gömLeğin markası, beyin...

5-) KendiLerini dünyanın en güzeL kızı zannederLer we bunu çewreye hissettirmeye çaLışırLar.

6-) Kadın HakLarı diye çığırırLar ama kamu kuruLuşLarında en hızLı onLarın işi görüLür.

7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

8-) En PatatesLeri internete girince ortamın şahı padişahı CLaudia Schifferi oLur.

9-) OnLara göre paran oLduğu sürece adamsındır.Parasız erkek öLü erkektir.

10-)Poposunu açıkta bırakan bodyLer giyip gün boyu çekiştirirLer. Ya görünmesini istemiosan giyme!Bu ne pehriz bu ne Lahana turşusu...

11-) Edep yerLerine kadar görünecek kıyafetLer giyip "ErkekLer sapık, bakıyorLar" derLer. Ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?Göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. Sende teşhircisin ona bakarsan...

12-) Bir erkek kötü 1 şey yaptığında "Erkek diiLmi hepsi aynı" derLer. Bende geçen sokakta hayat kadını gördüm. Napiim şimdi "kadın değiL mi hepsi aynı " mı diyeyim? Aynı mantık ona bakarsan...

13-) MesajLarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatLarı resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerLer.

14-) Erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atLarLar.

15-) Sokakta bağıra bağıra anıra anıra güLerLer we siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."KİKİKİKiiikklkkkiikkl" diye bağırırLar.

16-) Kot pantoLonu çizmenin içine sokup şebek oLurLar.

17-) DuwarLarına Gökhan Özen posterLeri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşLarıyLa ayin yaparLar.

1 1 PLaza topuk giyip yürürken Yao Ming oLurLar. Yürüyemiyosan giyme ya... ALLA ALLA...

19-) Gitar, bağLama vs çaLan erkekLerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa saLLayarak yavşarLar.

20-) YüzLerini fondotene ruja carta curta buLarLar.

21-) Sınıfta ağLayıp sızLarLar nedensiz yere...

22-) "Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip biLgisayarLarında İbrahim TatLıses'in tüm aLbümLerini buLundururLar.

23-) SeninLe mesLeğin,araban,okuLun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber oLabiLirLer. Karakterin we beynin hariç...

24-) 1 BirayLa sarhoş oLup geceyi mahwederLer.

25-) OkuL etekLerini kısaLtırLar.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

LüzumSuz Kız ÖzeLLikLeri

Mesaj gönderen VSaBaH »

22-) "Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip biLgisayarLarında İbrahim TatLıses'in tüm aLbümLerini buLundururLar.

Bu güzelmiş :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

LüzumSuz Kız ÖzeLLikLeri

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Aha yine kızlara taşşş :hayiir:
Yakaladım :D
Volkan sende hep böle konulara ilk yorumu yapansın bunuda yakaladım :hayiir:
Bunlar aleyhine kullanılır bunuda bilesin :ajan:
:D :D

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

LüzumSuz Kız ÖzeLLikLeri

Mesaj gönderen göKhan. »

24-) 1 BirayLa sarhoş oLup geceyi mahwederLer. | Eve taşımak zor mu :heh:

13-) MesajLarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatLarı resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerLer. | Çok örnek var :D

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

LüzumSuz Kız ÖzeLLikLeri

Mesaj gönderen BHR »

VSaBaH yazdı:

Bu güzelmiş :D

Volkan bu konudan şikayetçisin galiba o kadar ilgi çekecek madde varken direk buna cevap yazmışsın :hıh:

Bu arada Aslıcım çok haklısın her zaman ki gibi volkan ilk yorumu yine kimseye kaptırmadı bu konuda ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

LüzumSuz Kız ÖzeLLikLeri

Mesaj gönderen VSaBaH »

ShiftlesS yazdı:Aha yine kızlara taşşş :hayiir:
Yakaladım :D
Volkan sende hep böle konulara ilk yorumu yapansın bunuda yakaladım :hayiir:
Bunlar aleyhine kullanılır bunuda bilesin :ajan:
:D :D

Valla doğru diyorsun farketmemişim. :oops: Ama ne yapayım ya çok komik oluyor... :nanik2:

BHR yazdı: Volkan bu konudan şikayetçisin galiba o kadar ilgi çekecek madde varken direk buna cevap yazmışsın :hıh:

Bu arada Aslıcım çok haklısın her zaman ki gibi volkan ilk yorumu yine kimseye kaptırmadı bu konuda ;)

Anaam yakalandık :susss:

Ya Bahar bak aslında onu demek istemedim. Yani aslında beğendim ama beni tam olarak yansıtmıyor. Ya belki biraz yansıtadabilir ama benim içimden geçen o sayılmaz.

Tamam ya kıvırmanın anlamı yok. Evet suçluyum! :nanik:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
İlleqaL
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

LüzumSuz Kız ÖzeLLikLeri

Mesaj gönderen İlleqaL »

13-) MesajLarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatLarı resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerLer. | Çok örnek var :D

Aynen :D :nanik2:

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

LüzumSuz Kız ÖzeLLikLeri

Mesaj gönderen BHR »

VSaBaH yazdı:
Valla doğru diyorsun farketmemişim. :oops: Ama ne yapayım ya çok komik oluyor... :nanik2:

Anaam yakalandık :susss:

Ya Bahar bak aslında onu demek istemedim. Yani aslında beğendim ama beni tam olarak yansıtmıyor. Ya belki biraz yansıtadabilir ama benim içimden geçen o sayılmaz.

Tamam ya kıvırmanın anlamı yok. Evet suçluyum! :nanik:

Neyse ki kıvırmaya çalışmadın ki ucuz atlattın.suçunu kabul etmende güzel Volkan bu seferlik görmezden geliyiorum :huh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

LüzumSuz Kız ÖzeLLikLeri

Mesaj gönderen VSaBaH »

BHR yazdı: Neyse ki kıvırmaya çalışmadın ki ucuz atlattın.suçunu kabul etmende güzel Volkan bu seferlik görmezden geliyiorum :huh:

Bende öyle yanar döner işler olmaz BaHaR... Neysem o! ;)

Hem üstüne alınma istersen sadece sende gördüğüm için demiyorum ki sende görmüş bile sayılmam. Şükür İbrahim Tatlıses hayranlığın falan yok :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
kralbaba42
Aktif Üye
Aktif Üye

LüzumSuz Kız ÖzeLLikLeri

Mesaj gönderen kralbaba42 »

Amras_Elanesse yazdı:

7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

Süperr :heh: :heh: özellikle 7. :heh: :D