IPOD

Teknolojide ki son gelişmeler...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye
Mesajlar: 2292
Kayıt: 23 Kas 2005 [ 20:20 ]

IPOD

Mesaj gönderen sıfır »

Tarzınızı Taşır
Sadece 103 gram ağırlığı ve gösterişli üç yeni tonu ile iPod mini yaşam tarzınıza ve çantanıza uyar. Şık, mat alüminyum kasası iPod mini'nizi aşırı kıskanç paparazzilerden kaçırırken çizik ve lekelere karşı korur. Yüzeyini bozmamak için kasa içine gömülmüş 4.2 cm (köşegen) arkadan ışıklandırmalı ekran tam şarkı, albüm ve şarkıcı isimlerini ve daha fazlasını görüntüler. Ve iPod mini Tek şarjda 18 saate kadar açık kalabilir(1): Transatlantik bir uçuş, otelinize limuzinle gidiş ve birkaç saat butik alışverişi için yeterli. Elbette iPod mini günlük işlerinizde de aynı performansı gösterir. 25 dakikalık atlama korumasıyla iPod mini'yi ipe sarıp yoyo olarak bile kullanabilirsiniz.

Müzik Yeni Oyuncak
Her ortama (ya da kıyafete) uyan daha canlı renk seçenekleriyle iPod mini'nizi etkileme moduna ayarlayın. İster “Pretty in Pink” ister “Yer Blues,” seçin, iPod mini çaldığınız her melodide yüzleri size döndürecek. Size uyan tonu bulun. Artık Click Wheel kontrol simgeleri de iPod mini'nize uyuyor.

Birkaç Melodi Koyalım
O kadar parlak ve renkli ki, iPod mini spot ışıklarına can atar. Müziğinizi gömleğinizle birlikte giyerken sahne çalma güdülerinize kapılın. Şık boyun kordonu ya da kol bandı gibi isteğe bağlı aksesuarlar ile iPod mini'niz kıyafetinizin olmazsa olmaz bir parçası haline gelir. Yolda koşarken ya da kırmızı halıda yürürken takın. iPod mini eşofmandan taca bütün görünümlere uyar.

Parmağınızın Ucunda
Her zaman mükemmellik için savaş veren Apple mühendisleri iPod'un düğmelerini tekerin altına taşıdılar. iPod mini Click Wheel — renkli ikonlarla birlikte — minimum alanın avantajını kullanır ve iTunes müzik koleksiyonunuzdan 1500 şarkı içinde tek elle gezinmenizi sağlar. Böyle düşünceli üretimi ancak Apple'da görebilirsiniz. Çünkü, istedikleri kadar denesinler, rakip firmalar buna yaklaşamaz.

Şarkı Satın Almak İçin Tek Adresiniz
iTunes Music Store'dan indirdiğıniz şarkılarla iPod mini'nizde bir müzik koleksiyonu oluşturun. Bir milyonun üzerinde şarkı ve 9,000 sesli kitaptan birini seçin, ve satın almadan önce önizlemesini dinleyin. iTunes Music Store Mac ya da PC'nizde 7 gün 24 saat açıktır. Sevdiğiniz bir şarkıyı bulduktan bir dakika içinde ona sahip olabilirsiniz. Sınırsız şarkı listeleri yapın ve şarkılarınızı istediğiniz kadar CD'ye çekin. (iTunes Music Store şu an sadece ABD, Kanada ve bazı Avrupa ülkelerinde hizmet vermektedir).

Senkronizasyon
iTunes ile Mac ya da Windows PC'nizde müziğinizi kolayca organize edebilir ve iPod mini'nize otomatik olarak transfer edebilirsiniz. İster CD koleksiyonunuzu MP3 formatına geçirmiş, ister şarkı ve sesli kitaplarınızı iTunes Music Store'dan almış, ister iTunes Podcast Directory'den ücretsiz podcast yayınları indirmiş ya da GarageBand'de kendi şarkılarınızı yapmış olun, hepsini yanınızda götürebilirsiniz. iPod mini'niz Mac ya da PC'nizden yüksek hızlı transfer için USB 2.0 kablosu içerir. Aslında, bilgisayarınızdan iPod mini'ye komple bir albümü saniyeler içinde aktarabilirsiniz. Endüstri'nin tek gerçek Auto-Sync, özelliğiyle, iPod mini'niz iTunes'da yaptığınız değişiklikleri kopyalayarak her zaman güncel kalır. Eğer koleksiyonunuz iPod mini'den daha büyükse kapasiteyi doldurması için şarkı seçimini iTunes'a bırakabilirsiniz.Cevapla