"Hocamla arama kimse giremez"

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

"Hocamla arama kimse giremez"

Mesaj gönderen evren »

Resim
Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor ile oynadığımız maçta oyundan alınan Gana’lı oyuncumuz Stephen Appiah’ın bugün bazı gazetelerde Teknik Direktörümüz Christoph Daum’a tepki gösterdiği yolundaki haberleri ile ilgili olarak Appiah resmi sitemize özel açıklamalarda bulundu. "Saha oyun oynamaya müsait değildi" diyen Stephen Appiah "Oyundan alındıktan sonra soyunma odasına gidip gidemeyeceğim konusunda teknik ekibe doğru elimle bir işarette bulundum. Yedek kulübesinde bulunanlardan olumlu cevap geldikten sonra da soyunma odasına yöneldim. Bu sabah gazetelerde Teknik Direktöre tepki gösterdiğim yolunda haberlerin çıktığını görünce şaşırdım. Burada gösterilmesi gereken tepki o sahada oyun oynamakla ilgili olmalı. İnanılmaz kötü bir zemin vardı. Takım olarak istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık.Zaman zaman şans ta yanımızda değildi. Sıkıntı yaşadık. El hareketlerimin çoğunu maç oynarken, gol attıktan sonra da yapıyorum. Ama bunu Teknik Direktöre karşı yapıyor yakıştırması hoş değil. Hocamla arama kimse giremez" dedi.