Kombine Kart Satışları Başladı

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Cevapla
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili
Mesajlar: 1424
Kayıt: 22 Kas 2005 [ 12:52 ]

Kombine Kart Satışları Başladı

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

BJK İnönü Stadı’nda bu sezon kullanılacak olan Kombine Kartlarımız’ın satışına bugün (3 Temmuz) başlandı. Kombine Kartlarımız'da geçen sezona oranla yüzde 33’e varan indirim uygulanmaktadır.
Satışlar BJK İnönü Stadı Kapalı Tribün altındaki Kartal Yuvası’nda yapılmaktadır. Kombine Kartlarını Pazar günü hariç her gün 10.00-19.00 saatleri arasında satın alabilirsiniz.

03-14 Temmuz tarihleri arasında eski Kombine Kart sahiplerine aynı yerini veya boş olan yerlerden yenisini alması için öncelik tanınacaktır. 14 Temmuz’da bu öncelik hakkı kaybolacak ve tüm taraftarlarımız dilediği tribünden boş olan yerin Kombine Kartını alabilecektir. Önceki sezondan Kombine Kart sahibi olmayan taraftarlarımız ise, 14 Temmuz’a kadar sadece mevcut olan yerlerden yeni sezon için Kombine alabilecektir.

Peşin alımlarda %10 indirim uygulanacaktır. Tüm kredi kartlarına 1 peşin 4 taksit imkanı bulunmaktadır.

Taraftarlarımız Kombine Kartlarını Biletix'ten de satın alabilecekler. (0 216) 556 98 00 nolu Biletix Call Center'dan bütün tribünlerden Kombine Kartları kredi kartına tek çekim ve taksitli olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! internet adresinden sadece Yeni Açık ve Eski Açık tribünlerin Kombine Kartlarını kredi kartına tek çekim (taksit yok) alabilirsiniz.

Kombine Kart fiyatlarımız şöyle:
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!Cevapla