Ziya Doğan Hakemler Hakkında ki Görüşlerini Bildirdi

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili
Mesajlar: 222
Kayıt: 22 Kas 2005 [ 12:53 ]

Ziya Doğan Hakemler Hakkında ki Görüşlerini Bildirdi

Mesaj gönderen evren »

Resim

Şampiyonlar Ligi | UEFA Kupası | Avrupa'dan Futbol
''HAKEMLERLE İLGİLİ KONUŞAN ETKİLİYOR''

Malatyaspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, sezon başında hakem seminerine katılan teknik direktörlere hakemlerle ilgili konuşulmaması için öneride bulunduğunu, ancak kimsenin buna yanaşmadığını belirterek, ''Hakemlerle ilgili konuşan etkiliyor'' dedi.

Ziya Doğan, kendi sahalarında berabere kaldıkları Anakaragücü maçından sonra düzenlediği basın toplantısında, 3 puan almayı istediklerini, ilk yarıda ortaya koydukları oyunla bunu hak ettiklerini, ancak golü bulamadıklarını söyledi.

Maçın son 20 dakikasında Ankaragücü'nün etkili olduğunu dile getiren Doğan, ''Futbolcularımın genel dayanıklık eksikliği var. Dün yaklaşık 45 dakika oynadıktan sonra bugün maçta ortaya koydukları performans bunu açıkça gösterdi. İlk yarıda bulduğumuz pozisyonlarda galip gelebilirdik. Ancak olmadı. Maçın son 20 dakikasında Anakaragücü galip de gelebilirdi'' dedi.

Sezon başında hakem seminerine katılan teknik direktörlere hakemlerle ilgili konuşulmaması yönünde öneri götürdüğünü ifade eden Doğan, şöyle konuştu:

''Burda bir gerçeği açıklamak istiyorum. (Hakemlerle ilgili konuşmayalım) dedim. Ama kimse buna yanaşmadı. Konuşan etkiliyor. Dünkü maçta bir tartışmalı pozisyon, bugün bir pozisyon. O zaman birşeyleri değiştirmek istemiyoruz. Gerçekleri söylemek suçsa, suçluyum.''

ANKARAGÜCÜ CEPHESİ

Ankaragücü Teknik Direktörü Saffet Susiç, denk bir maç olduğunu, iki takımın da galip gelebileceğini belirtti.

İki günde iki maç oynamanın zor olduğunu dile getiren Susiç, ''Bugün daha ofansif oynamak ve 3 puan almak için çift forvetle çıktık. İki takım da galip gelebilirdi. Malatyaspor bence çok iyi ve ligde kalmayı hak eden bir takım'' diye konuştu.

[/list]Cevapla