"Yarı Daha Güçlü Olacağız"

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Cevapla
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili
Mesajlar: 1424
Kayıt: 22 Kas 2005 [ 12:52 ]

"Yarı Daha Güçlü Olacağız"

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Teknik Direktörümüz Jean Tigana, sabah idmanı sonrası düzenlediği basın toplantısında Antalya'daki kamp çalışmalarını değerlendirdi. Güçlenmek için üst düzey idmanlar yaptıklarını söyleyen Tigana, transfer konusuna da değindi.
Fransız Teknik Direktörümüz Jean Tigana kamp yaptıkları otelin yanısıra tesislerinde üst düzeyde olduğunu belirterek, “Umarım yağmur engeli ile karşılaşmadan çalışmalarımıza aralıksız devam ederiz” dedi. Çalışmalarda fizik ve kondisyona dayalı bir antrenman programı uyguladığını söyleyen Tigana, “Sabah antrenmanlarımızda güce dayalı bir program uyguluyoruz. Öğleden sonra yaptığımız idmanlarda da teknik ve taktik çalışmalar yaparak potansiyelimizi daha üst seviyelere çıkarmak için çaba sarfediyoruz. Antrenmanlarda bütün futbolcularımın hırslı ve istekli olması bizleri sevindiriyor” dedi.

Transfer konusuna da değinen tecrübeli Teknik Direktörümüz Tigana, Takımımız'dan üç futbolcunun ayrıldığını söyleyerek, “Transfer yapmış olmak için futbolcu almayacağız. Ekibimize katkı sağlayabilecek oyuncular bulabilirsek onları kadromuza dahil edebiliriz. Özellikle genç futbolcularla yolumuza devam etmeyi düşünüyoruz” diye konuştu.

Bir basın mensubunun, son zamanlarda takım ile taraftarların arasında bir kopukluk meydana geldiğini, bu sorunun nasıl giderileceğini sorması üzerine Tigana, “Oyuncularımın özgüven eksikliği var. Bunu ortadan kaldırmak için daha güçlü olmamız gerekiyor. Bizde sahada daha iyi olmak için üst düzey çalışmalar yapıyoruz. Taraftarlarımız da bu çalışmaları oyuna yansıttığımızı gördüğü zaman, onlar da bizi sonuna kadar destekleyeceklerdir. Bizler de zaten bunun için çalışıyoruz” diye cevap verdi.Cevapla