Ankara Akıllı Mercek

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
sosyaladam
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesajlar: 29
Kayıt: 20 Nis 2019 [ 20:32 ]

Ankara Akıllı Mercek

Mesaj gönderen sosyaladam » 17 Haz 2019 [ 19:53 ]


Yaşı ilerleyen birçok bireyde katarakt hastalığı ortaya çıkmaktadır. Bilinen en rahatsızlık verici göz hastalığı olan katarakt ile görme duyusu ciddi boyutta kaybedilmektedir. Katarakt riskine karşı özellikle 40 yaşın üzerindeki bireylerin düzenli olarak göz muayenesi yaptırması tavsiye edilmektedir. Günümüzde katarakt hastalığına karşı LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Bu yöntemle hastanın hem yakını, hem de uzağı görmesi sağlanabilmektedir. 

Katarakt hastalığına karşı klasik cerrahi operasyonlarla tedavi mümkündür ancak her hasta bu yöntemi benimsemiyor. Cerrahi operasyon geçirmek istemeyen hastalar için akıllı lens veya akıllı mercek olarak bilinen yöntem kolaylıklar tercih edilebilir. Akıllı mercek uygulaması sonrasında görüşte çok büyük oranda düzelme sağlanmaktadır.

Ankara’da hizmet veren LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! kliniği ile akıllı mercek tedavisi hakkında detaylıca görüşebilir ve sizin için uygun olup olmadığını anlamak için muayene olabilirsiniz.Cevapla