Calvin Klein One Parfüm

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
myloca
Acemi Üye
Acemi Üye
Mesajlar: 4
Kayıt: 25 May 2019 [ 00:28 ]

Calvin Klein One Parfüm

Mesaj gönderen myloca »

Site ismi : Calvin Klein One
Sitenin Konusu: Calvin Klein One Tester Parfüm
Sitenin Açılış Tarihi : Mayıs 2013

Açıklamalar : Tepe noktasında cildi gerici ve nemlendirici etkisiyle doğal antiseptik olan Sicilya bergamotu, yeşil sulu akorun çevrelediği taze egzotik hurma ile hayat bulan parfüm; orta noktasında Euphoria’nın esansındaki taze nilüfer çiçeğinin üzerine manolya ve orkide ile zenginleştirilmiştir. Alt noktalarında ise sandal ağacı, bailey kremsi akorlar ve el değmemiş sıvı kehribar ile canlanan Euphoria daha narin, parlak ve etkiyici bir yorum ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Uzun süreli kalıcı etkisi ve baştan çıkarıcı meyve ve çiçek notalarıyla sizi kendisine hayran bırakacak olan Calvin Klein Euphoria Edp 100 ml kadın parfümü, online alışveriş mağazanız olan hepsiburada.com farkıyla orijinal ürün, uygun fiyat avantajlarına sahip olmanız için sizleri bekliyor.

Provakatif, seksi, duygusal, şık… Egzotik meyveler ve baştan çıkarıcı çiçek notalarının kontrastı. Euphoria gizemini, orijinal kokunun daha narin, parlak ve etkileyici yorumu ile tadın..
Tepe Notası: Büyüleyici sicilya bergamutunun zenginleştirdiği ve sulu yeşil akorun sardığı taze egzotik hurmanın görkemli bir girişi ile canlanıyor.
Kalp Notası: "Kalp Notası: Enerjik beyaz hanımeli çiçeği ile ustaca uyum sağlayan, göz kamaştırıcı orkide ve manolya notaları Euphoria’nın esansındaki taze nilüfer çiçeğinin çiçeksi özüne feminenlik ve gizem katıyor. Kaynak: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Orta notalarda koyu, baştan çıkarıcı çiçek kokuları ve zengin mevye aromalarının ahenkleri ile harmanlanmış, özel olarak aşılanıp yetiştirilmiş Tom Ford Black Orchid ile birleşiyor. Bu nota baş döndürücü lotus ağacı ile derinleşiyor.
Alt notaları arzulara düşkünlüğü sergileyen noir gourmand ahengi, paçuli, tütsü ve vetiver ile dengelenmiş. Vanilya, sıcak balsam ve pürüzsüz sandal ağacına akıcı bir kremsilik katıyor.
Black Orchid sadece Tom Ford için yetiştirilen siyah orkidelerden üretildi.
Kokunun yaratım aşamasında tüm çiçekleri inceleyen Tom Ford, hayal ettiği esansı bulamayınca, kendisi için özel bir çiçek üretilmesini istedi. Böylece dünyanın en nadide ve tek siyah orkidesi yaratılarak,TOM FORD BLACK ORCHID adı verilmiştir. Kaynak: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Tüm çiçeklerin o renkliliği, canlılığı ve parlaklığı bir araya gelerek benzersiz bir deneyim ortaya çıkarıyor. Bu benzersiz deneyim nasıl ki negatifleri pozitife, siyahları pembeye dönüştürüyorsa kadını da çiçeklere dönüştürüyor. Bu konuda son derece iddialı bir marka olan Victor Rolf, siz bayanlara frezya, yasemin, zambak, orkide ve sentifonilia gülü esanslarını harmanlayarak baş döndürücü bir şekilde sunuyor.  Kaynak: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Calvin Klein One unisex parfüm yeşil notalar, meyveler ve turunçgillerle dolu bir açılış, papaya meyvesi ile egzotik bir dokunuş kazanıyor. Çiçekler ve baskın kokulu odunlar parfümün hem yumuşak hem de sert iki farklı yönünü gösteriyor. Temiz, taze ama aynı zamanda çiçeksi ve hafifçe tatlı bu parfümün optimistik karakteri hayata hep pozitif tarafından bakmanızı sağlayacak.
Kaynak: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kristal ışıltısından yola çıkılarak tasarlanan Bvlgari Omnia Crystalline parfüm, çiçek yapraklarının dokunuşunu ve pırıltılı bir dünyanın kokusunu sizlere sunuyor. Berraklığın ve saflığın birebir yansıtıldığı Bvlgari Omnia Crystalline, adeta büyülü bir kompozisyonun içine yapacağınız yolculuk için vize veriyor. Çiçek kokularının meyveli notalarla buluştuğu Bvlgari Omnia Crystalline, odunsu nüanslarla harmanlanıp şeffaflığa bürünüyor. 
Kaynak: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!Cevapla