Boksta da Fenerbahçe Damgası

Fenerbahçeliler burası sizin
Cevapla
Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili
Mesajlar: 222
Kayıt: 22 Kas 2005 [ 12:53 ]

Boksta da Fenerbahçe Damgası

Mesaj gönderen evren »

Resim
24-26 Şubat 2006 tarihleri arasında yapılan Ankara Boks İl Temsilciliği Kupası bugün yapılan finallerle sona erdi. Müsabakalar Fenerbahce Boks Ankara Okulumuz 7 birincilik alarak takım halinde şampiyon oldu.
Kulübümüz sporcularından küçük miniklerde; Yasin Ersarı,Yusuf Burcu, Sedat Ovat, Onur Atasoy; büyük miniklerde; Muhammet Engin, Bahram Kazami, Yıldızlarda; M.Ali Torunoğlu kilolarında birinci oldu, ayrıca müsabakalarda takımımız 8 ikincilik 3’de üçüncülük kazandı.
Müsabakalarla ilgili olarak Boks Şubesi Kaptanımız Mert Öztemel “100. yılımızda bütün şampiyonalarda birinci olacak bir takım kurduk. Ankara Boks Okulumuz bile kurulalı 7 ay olmasına rağmen Ankara’nın en güçlü takımı oldu. Fenerbahçe’nin gücüne hiçbir kulüp yetişemez”dedi.
Boks okulumuzun antrenörü Mustafa Genç ise yaptığı açıklamada, “Başkanımız Aziz Yıldırım başta olmak üzere kulüp yönetimimize ve Boks Şubesi Başkanımız Mert Öztemel’e Ankara boks okulumuza verdiği desteklerden dolayı minnettarız onların verdiği destekle her zaman bir numara olabilmek için sporcularımızla başarımız sürecektir” diye konuştu.Cevapla