'Kötülerin en kötüsü' Sharon Stone

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici
Mesajlar: 6106
Kayıt: 21 Kas 2005 [ 23:54 ]

'Kötülerin en kötüsü' Sharon Stone

Mesaj gönderen VSaBaH »

'Kötülerin en kötüsü' Sharon Stone
Resim

‘Temel İçgüdü - Basic Instinct’ filminde yeniden sinemaseverlerle buluşan Sharon Stone’un canlandırdığı katil Catherine Tramell, tüm zamanların en kötücül kadın film karakteri seçildi.

LOS ANGELES - İnternet sitesi “askmen”, filmlerin, kötülükleriyle ‘Dallas’ dizisinin ünlü J.R. Ewing’ini bile geride bırakan şeytani kadın karakterlerini seçti. Çok sayıda filmin yer aldığı sıralamada, 14 yıl aradan sonra yeniden ‘Temel İçgüdü - Basic Instinct’ filminde seyirci karşısına çıkan Stone, bütün rakiplerini uzak ara geride bıraktı. Stone’un 1992 ve 2006 yapımı filmlerde canlandırdığı “buz kıracaklı katil” Tramell, tüm zamanların en kötücül kadın film karakteri seçildi. İkinciliği, ‘Öldüren Cazibe - Fatal Attraction’ filminde Michael Douglas’a evine kadar girerek saldırmaktan çocuğunun beslediği tavşanı öldürerek tencereye koymaya kadar bir dizi eylemle hayatı dar eden Glenn Close bileğinin hakkıyla elde etti.


 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...


Resim

Cevapla