Çağdaş Atan'dan Açıklama

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Cevapla
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili
Mesajlar: 1424
Kayıt: 22 Kas 2005 [ 12:52 ]

Çağdaş Atan'dan Açıklama

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Futbolcumuz Çağdaş Atan, dünkü Malatyaspor karşılaşmasının ardından canlı yayında yaptığı açıklamalarla ilgili olarak bugün; Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören, Yönetim Kurulumuz, Camiamız ve taraftarlarımızdan özür diledi.
"Öncelikle en az herkes kadar Beşiktaşlı olduğumu ve Siyah-Beyazlı formayı giymekten gurur duyduğumu belirtmek istiyorum.

Uzun süredir, nedenini bilmediğim olaylardan ötürü bir grup seyircimizin protestolarına maruz kalmam, üzerimde büyük baskı oluşturdu. Bu durum beni inanılmaz derecede üzdü ve çok etkiledi. Herkesin bilmesini isterim ki, benim kadro düzenimdeki gerçek yerim stoperdir. Fakat çok değer verdiğim hocam Sayın Jean Tigana'nın kararıyla, ihtiyaç gereği sol bek mevkiinde oynuyorum ve burada da takımım için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Ayrıca Malatyaspor maçına çıkarken son maçtan bu yana süre gelen bir sakatlığım vardı ve hocamız maçtan önce belki bu sakatlığım nükseder diye Mehmet Sedef arkadaşımızı da takımla beraber ısındırdı. Karşılaşma öncesi yapılan toplantıda ben sakatım deyip maçtan kaçmak yerine, her zamanki gibi arkadaşlarımla birlikte çıkıp oynamayı tercih ettim. Zaten beni yakından tanıyan herkes bilir ki, benim karakterimde takımımı ve arkadaşlarımı yalnız bırakmak yoktur.

Maçtan sonra yaptığım açıklamalara gelince; taraftarlarımızın bana gösterdiği tepki gibi, benim maçtan sonra yaptığım açıklamalar da yanlıştır. Özellikle, "Beşiktaş bu mantıkla 10 yıl daha şampiyon olamaz" demem büyük bir hataydı ve bana yakışmadı. Maç atmosferi sonrasındaki ruh halimle yaptığım bu açıklamadan dolayı çok üzgünüm. Çünkü iki senedir içinde bulunduğum Beşiktaş'ın çok büyük bir Camia olduğunu, her sene şampiyonluğa aday olan, her türlü imkana ve güce sahip olduğunu yakından bilen bir insanım.

Maç içerisinde bana yapılan protestolardan ötürü duygusal bir anımda, düşünemeden canlı yayında yaptığım bu talihsiz açıklamalardan ötürü tekrar tekrar Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören, Yönetim Kurulumuz, Camiamız ve taraftarlarımızdan özür dilerim.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım,”

Çağdaş AtanCevapla