Antrenman Notları

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Cevapla
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili
Mesajlar: 1424
Kayıt: 22 Kas 2005 [ 12:52 ]

Antrenman Notları

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

UEFA Kupası'nda Perşembe günü Zenit ile karşılaşacak olan Futbol Takımımız, hazırlıklarına bugün yaptığı idmanla devam etti. Sakatlıkları bulunan Tümer Metin ile Kleberson'un durumu yarın belli olacak.
Sabah saatlerinde yapılan antrenmana tedavileri devam eden Ahmet Dursun, Tayfur Havutçu ve Tümer Metin katılmazken sakatlıkları bulunan Daniel Pancu, Souleymane Youla, Gökhan Zan ve Kleberson takımdan ayrı çalıştı. Kulüp Doktorumuz Ayhan Optur, sakatlıkları devam eden Tümer Metin ve Kleberson'un durumunun yarın netlik kazanacağını söyledi.

1.5 saat süren antrenmanda Teknik Direktörümüz Jean Tigana, ısınma hareketlerinin ardından 4 gruba ayırdığı futbolcularımıza 3'erli ayak tenisi oynattı. İdmanın ikinci bölümünde dar alanda çok pas çalışan Takımımız, duran top organizasyonları deneyerek antrenmanı tamamladı. Takımımız, Zenit karşılaşmasının hazırlıklarına yarın (30 Kasım) öğleden sonra yapacağı idmanla devam edecek.

Fransız Teknik Direktörümüz Tigana, yarın saat 14.30’da BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde Zenit maçı ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyecek.Cevapla