KRALİÇELER YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ

Fenerbahçeliler burası sizin
Cevapla
Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili
Mesajlar: 222
Kayıt: 22 Kas 2005 [ 12:53 ]

KRALİÇELER YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ

Mesaj gönderen evren »

Resim


Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi 2005-2006 sezonu şampiyonu olan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız yönetim kurulumuzu ziyaret etti. Fenerbahçe Burnu’nda bulunan kulüp binamızda yönetim kurulumuzu ziyaret eden basketbol takımımız sezon boyunca kazandığı tüm kupaları yönetim kurulumuza hediye etti.

Toplantıda Başkanımız Aziz Yıldırım, İkinci Başkanımız Nihat Özdemir ve şubelerden sorumlu yöneticimiz Mahmut Uslu birer konuşma yaparak basketbolcularımızı tebrik etti.

Kaptanımız Serap Yücesir ise toplantı sırasında şu açıklamalarda bulundu: “Sezon boyunca birçok başarıya imza attık. Tüm kupalarımızı kazanarak Başkanımıza ve yönetim kurulumuza sezon öncesinde verdiğimizi sözü tuttuğumuza inanıyoruz. 100. yılımızda daha başarılı olacağımızı ve bununla birlikte de Avrupa’da gerekli başarılar kazanacağımızın sözünü ise şimdiden veriyoruz. Bize güvendikleri ve inandıkları için başta Başkanımız Aziz Yıldırım ile yönetim kurulumuza ve bizleri destekleyen taraftarlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.”Cevapla