güzel sözler

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Cevapla
Kullanıcı avatarı
msdmr40
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye
Mesajlar: 293
Kayıt: 22 Kas 2005 [ 22:14 ]

güzel sözler

Mesaj gönderen msdmr40 »

ACI VERDİĞİ SÜRECE HER ŞEYDEN VE HERKESTEN VAZGEÇİLEBİLİR...

Acımak sevgi değildir,üstünlüğün kabulüdür. Hoşgörü sevgi dağıdır, istemediğine katlanmaktır. Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir. Sevgi varolmaktan kıvanç duymaktır. Sevgi eşitliğin duyumsatmasıdır...

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim...

adini yoldaki taslara yazdım buğulu camlara resmini çizdim kıskandım el ele gezene kızdım ümiddim dağların ardında kaldı yüzüne yüz sürmek mahşere kaldı.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

Aklini başından alan bir çift göz olur ,seni bu dertlere salan bir çift sözdür,yüreğin tutuşur yanar köz olur,iste bunun adi sevda olur.......

Allah’ım! Canimi sonbaharda al ki O vefasız Mezarıma koyacak Bir gül bile bulamasın

Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.

Asık isen gururunu ,gururlu isen askı unut...

Aşk kalbe girdimi akil senelik izne çıkar

Aşk kıvılcımla baslar,acıyla sürer,yangınla söner...

Askın şarabından bilmeden içtim,Sevda yolundan bilmeden geçtim,Askın bir alevmiş yar yar,Bir ateş parçası,Bilmeden gönlümü ateşe verdim..

Yüregine tut elini yildizlara bak bir gece geceyi aydinlatsin gözlerin ve gecenin karanliğinda kaybetme kendini karanliklara meydan oku ki yüregin yanmasin hasret atasiyle...Cevapla