BIKTIK ARTIK...

Bordomavililerin yeri...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Mesajlar: 827
Kayıt: 19 May 2018 [ 23:12 ]

BIKTIK ARTIK...

Mesaj gönderen ARENA »

Her sene olduğu gibi yine hergün yıldız futbolcularımızın başka takımlarla anlaştığı ile ilgili yalan haberler yayınlanıyor...

Bıktık artık!!!

bordomavi.net'ten yapılan açıklama;

'Transfer dönemini yaşadığımız bugünlerde, medya organlarında takım kaptanımız Fatih Tekke’nin Fenerbahçe Kulübü’yle anlaştığı, anlaşmak üzere olduğu ya da yurt dışına gidebileceği yönünde haberler sıklıkla yer almaya başlamıştır. Her gün ulusal gazetelerin manşetlerini ve televizyon ekranlarını dolduran bu haberlere ek olarak, değerli kulüp yöneticilerimizin konu hakkında çelişkili beyanatlarda bulunması, Trabzonspor’un milyonlarca taraftarını huzursuz etmiş ve bu açıklamanın yapılmasını bizim için zorunlu kılmıştır.

Teknik açıdan, Trabzonspor ve Fenerbahçe Kulübü yöneticilerinin anlaşması, Fatih Tekke’nin de rıza göstermesi sonucu gerçekleşebilir olan söz konusu transfer girişimini, Trabzonspor taraftarları olarak “hangi şart olursa olsun” kabul etmemizin kesinlikle mümkün olmadığını kamuoyuna en net ifadeyle duyururuz.

BORDOMAVİ.NET olarak, Trabzonspor’umuzu bulunduğu mevcut noktadan daha iyi bir konuma taşımayı ve kulübümüzü en büyük başarılara kavuşturmayı misyon kabul etmesi gereken Trabzonspor Yönetim Kurulu’nun, takımımızın futbolcu kadrosunda bulunan en büyük kozlarından birini “ezeli rakibine” sunmak için görev başına gelmediğini ve Trabzonspor’u yönetmek için görevde bulunan hiçbir “başkan” ya da “yönetici”nin bütün bir camianın vicdanını, kulübün sarsılmaz duruşunu ve Türk futbolunda taşımakta olduğu misyonu hiçe sayarak davranma hakkına sahip olmadığını hatırlatmak ihtiyacı hissetmiyor; bu ilkelerin Trabzonspor’u yönetmek gibi ağır bir sorumluluğun altına giren tüm yöneticilerin her an aklında olduğunu umut ediyoruz.

Trabzonspor taraftarı, takım kaptanı Fatih Tekke’nin Fenerbahçe Spor Kulübü’ne satılmasına tüm gücü ve tüm benliğiyle karşıdır.

Çünkü,

Adı geçen kulüp, bir çok kez, gerek resmi ve gerekse gayrı resmi ağızlardan, rakip kulüplerden yaptığı/yapacağı futbolcu transferlerinde güttüğü amacın kendi kadrosunu güçlendirmenin yanında, rakibinin kadrosununu zayıflatmak, parçalamak olduğunu beyan etmiştir. Türk futbol tarihine bakıldığında, adı geçen kulübe transfer olan yıldız ya da yıldız adayı futbolcuların ezici çoğunluğunun akıbeti, konuyla uzaktan yakından ilgili herkesin malumudur.

Adı geçen kulübün, özelde transfer, genelde yönetim politikalarının Türk futbolunun gelişmesi, ilerlemesi adına ne gibi bir çaba içinde olduğu/olacağı son derece tartışmalı bir konudur. Söz konusu yönetim anlayışının, A Milli Takımı’mızın en önemli kozlarından biri olan Fatih Tekke’nin performansına ne katacağı ve oyuncunun kariyerine nasıl bir etkide bulunacağı ciddi bir kaygı unsurudur.

Tüm bunlardan önemli ve hayati olarak, şampiyonluk hedefleyen bir Trabzonspor Kulübü’nün, kadrosundaki en büyük kozlarından birini, üstelik söz konusu futbolcu takımın mevcut kaptanı iken, bu yoldaki en büyük rakiplerinden birine satması ya da satmayı aklından geçirmiş olması mantık dışı ve kabul edilemez bir durumdur.

Trabzonspor büyük kulüptür, büyük camiadır.

Trabzonspor taraftarının gönlü, takımımızda artık bir sembol haline gelen, yeni nesiller tarafından örnek alınan, kendi alt yapımızdan yetiştirdiğimiz değerli futbolcumuz ve kaptanımız Fatih Tekke’nin yuvasında kalıp, hedeflerimize ulaşma yolunda değerli katkılarına devam etmesinden yanadır.

Bununla birlikte, kaptanımız Fatih Tekke’nin yurt dışından önemli kulüplerin transfer gündeminde olması ve böyle bir transferin gerçekleşmesi bizlere ancak onur verecektir. İlk bakışta kadro zaafiyetine sebebiyet verecek gibi görünse de, Trabzonspor’un ayrılan her oyuncusunun yerini aynı değerdeki bir diğeriyle doldurabilecek güçte bir kulüp olduğuna inancımız tamdır.

Fatih Tekke’nin Avrupa’ya olası transferi, özelde Trabzon ve Karadeniz’in, genelde de bütün Türkiye’nin müstakbel Fatih’lerinin önünü açacak, “Bir gün ben de oralara gelebilirim” şeklinde umutlarını yeşertecek ve sonuçta kazanan sadece Trabzonspor değil, tüm Türk futbolu olacaktır.

Trabzonspor taraftarı, takım kaptanı Fatih Tekke’nin Trabzonspor’dan ayrılmasını ancak ve ancak futbolcunun Avrupa’nın önemli kulüplerinden birine transferi olması durumunda kabul edebilecektir. Fatih Tekke’nin Trabzonspor’da kalması ya da Avrupa’da forma giymesi dışında verilecek farklı bir kararın karşısında olduğumuzu, en içten saygılarımızla kamuoyuna duyururuz.'Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici
Mesajlar: 6099
Kayıt: 21 Kas 2005 [ 23:54 ]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Fatih Fener'e falan gitmiyor..

Tamamen yalan ben hem Ftih'in ağzından hemde Nuri Albayrak'ın ağzından duydum bunları tamamen uydurmaca..

Eğer II. Tümer vakası yaşanmazsa Fatih gitmiyor.. :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...


Resim

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Mesajlar: 546
Kayıt: 03 Haz 2006 [ 20:17 ]

Mesaj gönderen MeQueR »

para her kapıyı açar fener yakında fatihi de kapar :lol: :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Mesajlar: 827
Kayıt: 19 May 2018 [ 23:12 ]

Mesaj gönderen ARENA »

gökdeniz'e de öyle demişlerdi...

Cevapla