HABABAM SINIFI 3,5

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
emre
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Mesajlar: 115
Kayıt: 22 Kas 2005 [ 00:31 ]

HABABAM SINIFI 3,5

Mesaj gönderen emre »

HABABAM SINIFI 3,5

Gösterim Tarihi: 6 Ocak 2006. Dağıtım: Özen Film. Yapım: Arzu Film-Fida Film.

KÜNYE

YAPIMCI: Arzu Film – Fida Film

YÖNETMEN: Ferdi Eğilmez

ESER: Rıfat Ilgaz

SENARYO: Kemal Kenan Ergen

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Ertunç Şenkay

SANAT YÖNETMENİ: Mustafa Ziya Ülkenciler

MÜZİK: Cem Erman

KURGU: Erkan Özekan

YAPIM KOORDİNATÖRÜ: Turgay Aksoy

SES: Levent İntepe

OYUNCULAR

MEHMET ALİ ERBİL, SEDA SAYAN, ŞAFAK SEZER, MEMET ALİ ALABORA, PEKER AÇIKALIN, CENGİZ KÜÇÜKAYVAZ, MELİH EKENER, KİBARİYE, HAKAN YILMAZ, DOST ELVER, SÜMER TİLMAÇ, ZİHNİ GÖKTAY, HAMİT HASKABAL, TUNCAY AKÇA, DENİZ ORAL, BURAK ÖNCÜ, DURAN URUÇ, HASANCAN ŞEREMET, ZEYNEP KARACAN, SEÇKİN PİRİLER, TUĞÇE KOÇAK ve HALİT AKÇATEPE

2004 ve 2005 yılında vizyona giren “Hababam Sınıfı Merhaba” ve “Hababam Sınıfı Askerde” filmlerinin ardından Arzu Film ve Fida Film ortaklığında yeni projemiz “HABABAM SINIFI ÜÇBUÇUK” filminin çekimleri tamamlandı.

Korku- Komedi türündeki HABABAM SINIFI ÜÇBUÇUK Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan, Kibariye, Şafak Sezer, Memet Ali Alabora, Cengiz Küçükayvaz, Peker Açıkalın, Melih Ekener, Dost Elver, Hakan Yılmaz, Sümer Tilmaç, Halit Akçatepe, Zihni Göktay, Hamit Haskabal,.... gibi geniş oyuncu kadrosu ile 06 Ocak 2006’da 300’den fazla salonda izleyicileri ile buluşacak.

KONU: Hababam Sınıfı Çamlıca Lisesi’nde eğitime ve bir yandan da öğretmenlerini çıldırtmaya devam etmektedir. Okul Müdürü Deli Bedri (Mehmet Ali Erbil)’in süpriz evliliği sonucu yeni eşi (Seda Sayan) ve oğlu ile okula taşınır. Hababam Sınıfı önceleri kendilerini çok iyi davranan bu kadının aslında dişli bir düşman olduğunu kısa zamanda anlayacaktır. Hababam Sınıfı’ndan kurtulmaya ant içen Deli Bedri, karısı Deli Bedriye ve oğlunun yardımıyla Hababam Sınıfı’nı okuldan kaçırtmaya karar verir. Hababam Sınıfı ile Deli Bedri – Bedriye ikilisi arasında korku/komedi dolu bir kedi – fare oyunu başlar.....Post prodüksiyon çalışmaları Sinefekt Film Laboratuarları, Sinemaj ve İmaj’da devam eden filmin sesleri İngiltere’nin ünlü Zound stüdyolarında yapılmakta. Filmin yurtiçi dağıtımı Özen Film, yurtdışı dağıtımı ise Maxximum tarafından yapılmaktadır.

Film ile ayrıntılı bilgi ve fotoğraflar:LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Filmin Web Sitesi:LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!İpucu:Eğer ilk gösterimde donmalar olursa,o zaman filmi sonuna kadar seyredin.Sonra tekrar sayfayı yenile[F5] deyip,bu sayfayı tekrar açınız.Fragman daha düzgün ve donma olmadan görebilirsiniz.

KISA OLARAK FİLMİN FRAGMANI:
Lütfen fragmanın yüklenmesini bekleyiniz.....Bu fragman düzgün seyredilmesi için bilgisayarınızda Macromedia Flash Player 8 yüklü olmalıdır

Asıl film fragmanı için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! web sitesine bakınız.

En son emre tarafından 29 Ara 2005 [ 22:27 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye
Mesajlar: 844
Kayıt: 25 Kas 2005 [ 11:38 ]

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

emre abi sağol herkes senin gibi fragman koyar inşallah biz de filmler hakkında bilgi sahibi oluruz kimse alınmasın...!!!

Cevapla